«Наумов ОМ-Б» ММ

2019-2020 оқу жылы

Бала денсаулығының маңызды факторы оның өмір бойы дұрыс тамақтану принциптерін сақтау болып табылады.

Барлық органдар мен жүйелердің дамуы қарқынды өсу үрдістері жүріп жатқан кезде оқушылардың тамақтануы ерекше маңызға ие. Сонымен қатар мектепте оқыту үлкен ақыл-ой және дене жүктемелерімен байланысты, бұл сөзсіз, 6-17 жастағы оқушылардың тамақтануын ұйымдастыруға қойылатын бірқатар талаптарды анықтайды. Сонымен, білім беру мекемелерінің оқушылары бір күн бойы үйде де, мектепте де тамақтануға тиіс. Соңғы толықтыруы өте маңызды, ал кейбір жағдайда баланың отбасында сапалы тамақтануын толықтыруы өте маңызды.

Мұндай жағдай мектептің педагогикалық ұжымының алдына маңызды медициналық-әлеуметтік міндет қояды – оқушылар мен олардың ата-аналары арасында салауатты тамақтану туралы білімді көпшілікке тарату, балаларды тамақтанудың гигиеналық негіздеріне үйрету, дұрыс тамақтану тәртібін қалыптастыру, тамақтанудағы мәдениетті тәрбиелеу, салауатты өмір салты дағдыларын арттыру.

"Мектеп оқушыларының ыстық тамағын ұйымдастыру туралы "бұйрық негізінде мектепте 1-11 сынып оқушыларының ыстық тамағы ұйымдастырылған:

- "Хлебороб" ЖШС демеуші есебінен 1 балаға күніне 100 тг.,

- жалпыға міндетті оқу қоры есебінен-1 балаға 335тг/күн ;

Барлығы 80 адам тегін тамақпен қамтылған, бұл оқушылардың жалпы санынан 100% құрайды.

Орын.: С. А. Брух, директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары

«Наумов ОМ-Б» ММ
2019-2020 оқу жылы
Информация об организации горячего питания